Marta Stasiełowicz

Psycholożka, pracująca w nurcie  terapii skoncentrowanej na
rozwiązaniach. Trenerka FamilyLab, trenerka warsztatu psychologicznego, coach, muzykoterapeutka, kulturoznawczyni.

Jestem psychologiem  z ponad  20-letnim doświadczeniem we wspieraniu osób dorosłych.

Pomagam budować poczucie własnej wartości, odzyskiwać wpływ na swoje życie,  radzić sobie ze stresem, trudnymi emocjami i uzależnieniami.

Wspieram w rozwiązywaniu problemów związanych z relacjami, pokonywaniu kryzysów osobistych i zawodowych.

Inspiruję w tematach rodzicielskich prowadząc konsultacje indywidualne i grupowe.

Na naszych spotkaniach to Klient jest ekspertem, który posiada wszystkie odpowiedzi na nurtujące go pytania – moją rolą jest zadanie mu właściwych pytań, pomoc w dostrzeżeniu jego potencjału i mocnych stron, a czasem podpowiedzenie strategii działania.

Pracuję w nurcie TSR – terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (ukończyłam szkolenia I i II stopnia i kursy specjalistyczne w tym podejściu), uzupełnianym o terapię koherencji,  SWR (System Wewnętrznej Rodziny), a także elementy terapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyłam Studium Integracyjnej Terapii Osób po Traumie.

Metody pracy dobieram indywidualnie do klienta, jego potrzeb i gotowości. Klient decyduje także o częstotliwości spotkań i czasie trwania procesu terapeutycznego.

Forma pomocy, którą proponuję, skupia się w znacznym stopniu na teraźniejszości i przyszłości,  natomiast zdarza się, że wspólnie z Klientem pracujemy z głębszym wglądem w przeszłe doświadczenia.

W pracy indywidualnej korzystam również z narzędzi coachingowych (ukończyłam roczne Podyplomowe Studium Coachingu oraz kurs Coaching Oparty Na Potrzebach Pernille Plantener), podejścia ericksonowskiego, NVC, teorii poliwagalnej, metod pracy z oddechem i ciałem.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji w Centrum Terapii
Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prowadzę także szkolenia i warsztaty oraz grupy wsparciowo-rozwojowe. Współpracuję z warszawskimi fundacjami przy projektach pomocowych i psychoedukacyjnych.

Zapraszam na sesje TSR osoby dorosłe, które:

Zapraszam na konsultacje rodzicielskie rodziców, którzy:

Terminy konsultacji indywidualnych stacjonarnie I on-line:

Wtorek  – od godzin porannych
Czwartek – od godz. 15:00

Cena:

Terapia indywidualna (pierwsza konsultacja) – 200 zł

Terapia indywidualna (kolejne spotkanie) – 180 zł

Pierwsza konsultacja dla rodziców – 220 zł

Kolejna konsultacja dla rodziców – 190 z

Kontakt
ze mną

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Psychoterapia indywidualna

To spotkanie dwóch osób, klienta z terapeutą.

Po co?

To spotkanie w trakcie którego klient może ujawnić swoje myśli i przeżycia, poruszać krępujące go tematy. Zadaniem terapeuty jest je przyjąć w sposób nieoceniający i wspólnie z klientem przyglądać się wszystkiemu co się pojawia, szukając zrozumienia, odkrywając powtarzające się wzorce postępowania, które mogą być powodem trudności klienta w codziennym życiu, relacjach, pracy.

Czego możesz się spodziewać?

Umawiasz się na konsultację lub konsultacje; jedno, dwa lub trzy pierwsze spotkania służą i Tobie i terapeucie na:

Kiedy?

Newsletter 2023