latajacazyrafa.pl

MARTA STASIEŁOWICZ

Psycholożka, pracująca w nurcie  terapii skoncentrowanej na
rozwiązaniach. Trenerka FamilyLab, trenerka warsztatu psychologicznego, coach, muzykoterapeutka, kulturoznawczyni.

Jestem psychologiem  z ponad  20-letnim doświadczeniem we wspieraniu osób dorosłych.

Pomagam budować poczucie własnej wartości, odzyskiwać wpływ na swoje życie,  radzić sobie ze stresem, trudnymi emocjami i uzależnieniami.

Wspieram w rozwiązywaniu problemów związanych z relacjami, pokonywaniu kryzysów osobistych i zawodowych.

Inspiruję w tematach rodzicielskich prowadząc konsultacje indywidualne i grupowe.

Na naszych spotkaniach to Klient jest ekspertem, który posiada wszystkie odpowiedzi na nurtujące go pytania – moją rolą jest zadanie mu właściwych pytań, pomoc w dostrzeżeniu jego potencjału i mocnych stron, a czasem podpowiedzenie strategii działania.

Pracuję w nurcie TSR – terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (ukończyłam szkolenia I i II stopnia i kursy specjalistyczne w tym podejściu), uzupełnianym o terapię koherencji,  SWR (System Wewnętrznej Rodziny), a także elementy terapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyłam Studium Integracyjnej Terapii Osób po Traumie.

Metody pracy dobieram indywidualnie do klienta, jego potrzeb i gotowości. Klient decyduje także o częstotliwości spotkań i czasie trwania procesu terapeutycznego.

Forma pomocy, którą proponuję, skupia się w znacznym stopniu na teraźniejszości i przyszłości,  natomiast zdarza się, że wspólnie z Klientem pracujemy z głębszym wglądem w przeszłe doświadczenia.

W pracy indywidualnej korzystam również z narzędzi coachingowych (ukończyłam roczne Podyplomowe Studium Coachingu oraz kurs Coaching Oparty Na Potrzebach Pernille Plantener), podejścia ericksonowskiego, NVC, teorii poliwagalnej, metod pracy z oddechem i ciałem.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji w Centrum Terapii
Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Prowadzę także szkolenia i warsztaty oraz grupy wsparciowo-rozwojowe. Współpracuję z warszawskimi fundacjami przy projektach pomocowych i psychoedukacyjnych.

ZAPRASZAM NA SESJE TSR OSOBY DOROSŁE, KTÓRE:

ZAPRASZAM NA KONSULTACJE RODZICIELSKIE RODZICÓW, KTÓRZY:

TERMINY KONSULTACJI INDYWIDUALNYCH STACJONARNIE I ON-LINE:

Wtorek  – od godzin porannych.

Czwartek – od godz. 15:00

CENA:

Pierwsza konsultacja – 180 zł

50 minut – 160 zł

UMÓW KONSULTACJĘ: