Cennik

Kompletnie nowa propozycja wsparcia dla osób odczuwających napięcie, lęk i niepokój związany z sytuacją kryzysu pandemicznego, w jakiej wszyscy jesteśmy. Co proponujemy?

  • Wstępną rozmowę telefoniczną, w trakcie której możesz zdecydować, czy chcesz przyjrzeć się swojemu stresowi z uważnością skierowaną na odczucia w ciele, a po niej:
  • 2 bezpłatne konsultacje online (trwające około 40 minut), skoncentrowane na tym jak odczuwasz stres i jak możesz sobie z nim radzić. 
  • Możliwość kontynuacji podczas 3 kolejnych spotkań online w cenie 50zł

Cennik zwyczajowy

Konsultacja pierwszorazowaDo 75 minut150-200
Terapia indywidualna dorośli/młodzież50 minut150-180
Terapia indywidualna dorośli/młodzież60 minut  ?
Terapia dzieci40-50 minut (w zależności od wieku dziecka i możliwości)150
Terapia par75 minut220-250
Konsultacje rodzicielskie50 minut150
Spotkanie terapeutyczne z rodziną60 minut180
Spotkanie terapeutyczne z rodziną80 minut250

Na prośbę klientów wystawiamy zaświadczenie/informację o odbytej konsultacji, serii spotkań terapeutycznych czy trwającej terapii. Za oświadczenie pobieramy opłatę w kwocie 60 zł (48,80 netto).

Płatności:

Jeżeli wygodną formą płatności za sesje/konsultacje jest dla Państwa przelew na konto bankowe to poniżej zamieszczamy dane do przelewu i kilka zasad, które ułatwią nam pracę:

– prosimy o ustalenie z terapeutą/tką przed pierwszym zaplanowanym spotkaniem sposobu płatności za sesje (gotówka/przelew);

– jeśli wybiorą Państwo opcję przelewu- prosimy o dokonywanie go przed sesją i przesłanie potwierdzenia wpłaty na e-mail info@latajacazyrafa.pl;

  •  w tytule przelewu prosimy o wpisanie nazwiska terapeuty;
  •  jeśli chcą Państwo otrzymywać faktury za konsultacje/sesje to prosimy o zaznaczenie tego w formularzach Rodo, poinformowanie terapeuty i podanie danych, na które faktura ma zostać wystawiona. Wysyłana jest w wersji elektronicznej na wskazany e-mail. Przetwarzanie danych potrzebnych do wystawienia faktury jest zgodne z naszą polityką przetwarzania danych osobowych;

Dziękujemy za współpracę.

LATAJĄCA ŻYRAFA SPÓŁKA Z O. O. ul. FABRYCZNA 6 lok.2
05-077 WARSZAWA

55 1020 1127 0000 1202 0304 0060

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Psychoterapia indywidualna

To spotkanie dwóch osób, klienta z terapeutą.

Po co?

To spotkanie w trakcie którego klient może ujawnić swoje myśli i przeżycia, poruszać krępujące go tematy. Zadaniem terapeuty jest je przyjąć w sposób nieoceniający i wspólnie z klientem przyglądać się wszystkiemu co się pojawia, szukając zrozumienia, odkrywając powtarzające się wzorce postępowania, które mogą być powodem trudności klienta w codziennym życiu, relacjach, pracy.

Czego możesz się spodziewać?

Umawiasz się na konsultację lub konsultacje; jedno, dwa lub trzy pierwsze spotkania służą i Tobie i terapeucie na:

Kiedy?

Newsletter 2023