Latająca Żyrafa

Jest wyjątkowa, jedyna i niepowtarzalna bo tworzy ją nieprzeciętny zespół fachowców.

Nasz Ośrodek Terapeutyczny skupia terapeutów, psychologów i psychiatrów. Specjalistów z zakresu Psychoterapii Zorientowanej na Proces, Somatic Experiencing, Interwencji Kryzysowej, Uważności i innych sprawdzonych metod terapeutycznych z nurtów psychoterapii humanistycznych, w której centrum zainteresowania jest człowiek, jego emocje i potrzeby.

W części Biznesowej skupiamy zespół najlepszych trenerów i praktyków biznesu. Bogate doświadczenie zdobyte we własnych przedsiębiorstwach, międzynarodowych korporacjach, sporcie pozwala sprostać najtrudniejszym wyzwaniom.

Praktyka, doświadczenie, uważność, energia oraz skuteczność – tego możesz się spodziewać się po Zespole Latającej Żyrafy. Jesteśmy od tego aby Ci pomóc.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Psychoterapia indywidualna

To spotkanie dwóch osób, klienta z terapeutą.

Po co?

To spotkanie w trakcie którego klient może ujawnić swoje myśli i przeżycia, poruszać krępujące go tematy. Zadaniem terapeuty jest je przyjąć w sposób nieoceniający i wspólnie z klientem przyglądać się wszystkiemu co się pojawia, szukając zrozumienia, odkrywając powtarzające się wzorce postępowania, które mogą być powodem trudności klienta w codziennym życiu, relacjach, pracy.

Czego możesz się spodziewać?

Umawiasz się na konsultację lub konsultacje; jedno, dwa lub trzy pierwsze spotkania służą i Tobie i terapeucie na:

Kiedy?

Newsletter 2023