Produkcja muzyki relaksacyjnej

Dzięki naszym produkcjom do Muzykoterapii pacjenci osiągają stan równowagi pomiędzy sferą przeżyć emocjonalnych a procesami fizjologicznymi. Muzyka relaksacyjna pozwala wyciszyć organizm, ułatwia zasypianie, obniża stany niepokoju, uzupełnia stosowane techniki psychoterapeutyczne i stosuje się ją do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Pozwala na przełamywanie barier, aktywizuje pozytywne emocje, obniża napięcia.

Produkcje muzyczne

Kompozycje, aranżacje, materiały wideo, pisanie piosenek, teksty motywacyjne, prowadzenie zespołów, promocja zespołów, działania producenckie.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Psychoterapia indywidualna

To spotkanie dwóch osób, klienta z terapeutą.

Po co?

To spotkanie w trakcie którego klient może ujawnić swoje myśli i przeżycia, poruszać krępujące go tematy. Zadaniem terapeuty jest je przyjąć w sposób nieoceniający i wspólnie z klientem przyglądać się wszystkiemu co się pojawia, szukając zrozumienia, odkrywając powtarzające się wzorce postępowania, które mogą być powodem trudności klienta w codziennym życiu, relacjach, pracy.

Czego możesz się spodziewać?

Umawiasz się na konsultację lub konsultacje; jedno, dwa lub trzy pierwsze spotkania służą i Tobie i terapeucie na:

Kiedy?

Newsletter 2023