Mariusz Dębski

Praktyk, przedsiębiorca, prawnik, mentor i trener biznesu, sportowiec, kompozytor, dziennikarz.

Pracuje  z dorosłymi nad wzmacnianiem kompetencjiwypaleniem  zawodowymwypracowaniem i realizacją  celów zawodowych i życiowych. Wspiera i prowadzi osoby doświadczające mobbingu w pracy.

Pracuje z młodymi dorosłymi w zakresie określania celów, drogi zawodowej, wspierających postaw życiowych, pracy z przekonaniami i nawykami, asertywności i radzeniu sobie z agresją, odwagi życiowej, komunikacji i budowania relacji.

Prowadzi indywidualne sesje  Mentoringowe Coaching Biznes +  dla managerów wysokiego szczebla, prezesów i właścicieli przedsiębiorstw. Celem sesji jest zrównoważony rozwój osobisty i zawodowy m.in.: wzmacnianie i rozwój umiejętności, radzenie sobie z samotnością lidera, rozwiązywanie problemów osobistych i zawodowych,  rozwój przedsiębiorstwa.

Od 1995 pracuje zawodowo w biznesie.

Wprowadzał na rynek Polski  m.in.: amerykański koncern Hasbro, jako First Managment Group tworzył struktury polskiego oddziału Prudential of America. Był szefem sprzedaży i marketingu w firmie odzieżowej Cobra Jeans. Od kilkunastu lat związany z branżą architektoniczną Z500 gdzie odpowiada za strategię i rozwój międzynarodowy przedsiębiorstwa. Posiada zaawansowane doświadczenia sprzedażowe i managerskie. Rozwiązuje sytuacje kryzysowe i wprowadza zmiany w firmach. Na swoich treningach z trudnej sprzedaży oraz zarządzania  z Latającą Żyrafą wyszkolił ponad 3500 uczestników.

W pracy nie stosuje manipulacji, neurolingwistycznych technik, niesprawdzonych teorii – preferuje praktykę i doświadczenie.

Zapraszam osoby, które:

Terminy konsultacji indywidualnych stacjonarnie I on-line:

Wtorek i  Czwartek  – godziny  popołudniowe 

Sobota – umawiane indywidualnie

Cena spotkań dla dorosłych w sytuacjach kryzysowych:

55 minut – 250 zł

75 minut – 300 zł

Cena spotkań coachingowych
i mentoringowych młodzi dorośli (do 25 roku życia):

55 minut – 200 zł

Cena spotkań coaching + / mentoring biznesowy:

60 min – 500 zł

75 min – 600 zł

Szkolenia i konsultacje

Ceny uzgadniane indywidualne

Kontakt
ze mną

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Psychoterapia indywidualna

To spotkanie dwóch osób, klienta z terapeutą.

Po co?

To spotkanie w trakcie którego klient może ujawnić swoje myśli i przeżycia, poruszać krępujące go tematy. Zadaniem terapeuty jest je przyjąć w sposób nieoceniający i wspólnie z klientem przyglądać się wszystkiemu co się pojawia, szukając zrozumienia, odkrywając powtarzające się wzorce postępowania, które mogą być powodem trudności klienta w codziennym życiu, relacjach, pracy.

Czego możesz się spodziewać?

Umawiasz się na konsultację lub konsultacje; jedno, dwa lub trzy pierwsze spotkania służą i Tobie i terapeucie na:

Kiedy?

Newsletter 2023