latajacazyrafa.pl

ANNA SUDOŁ

Doktor nauk medycznych Zakładu Psychologii Klinicznej na Wydziale Zdrowie Publiczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu; pedagog; certyfikowany konsultant/terapeuta metody Tomatisa; terapeuta TSR, w procesie certyfikacyjnym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR); wykładowca; koordynator badań naukowych.

Uważam, iż indywidualne podejście do Klienta i nawiązanie prawidłowej relacji terapeutycznej są kluczowe w jakościowej i efektywnej pracy. W czasie sesji dostosowuję formy terapii do Klienta, wspomagam go w uruchomieniu jego siły i potencjału. TSR to forma terapii krótkoterminowej, Klient sam decyduje kiedy osiągnął sukces, znalazł rozwiązanie i chce zakończyć cykl spotkań. Celem terapii jest jak najszybsze i jak najbardziej efektywne wypracowanie sposobów poradzenia sobie z trudną sytuacją. 

Pracuję w gabinecie z Klientem indywidualnym, z parami, z rodziną lub z jej częścią. Dodatkowo prowadzę warsztaty psychoedukacyjne, grupy wsparcia, zajęcia indywidualne m.in. dla osób z DDD, DDA (dla Fundacji Idylla i Fundacji La Fontaine w Warszawie). Pracując w Centrum Uwagi Słuchowej metodą Tomatisa w Poznaniu prowadziłam rodzinne procesy terapeutyczne jako główny Konsultant (www.treningsluchowy.pl) od 2009 roku. Mam bardzo duże doświadczenie w pracy z Klientem, w którego rodzinie jest osoba z dysfunkcją typu: ADHD, Autyzm (w tym Zespół Aspergera), opóźniony rozwój mowy, problemy koncentracji i uwagi, problemy edukacyjne, problemy zachowania.

W trakcie studiów doktoranckich kształciłam się w nurcie psychoterapii eklektycznej, łączącej idee i metody głównych podejść teoretycznych. W pracy indywidualnej i z rodziną (para, rodzina) korzystam z terapii TSR (ukończyłam stosowne kursy i szkolenia w tym kierunku). Moja praca jest objęta regularną superwizją.

Zapraszam na sesje TSR osoby dorosłe, nastoletnie, pary i rodziny, które podejrzewają u siebie:

Terminy konsultacji indywidualnych lub rodzinnych w systemie stacjonarnym i on-line:

Poniedziałek  – godziny poranne i popołudniowe.

Wtorek – Czwartek – terminy na zapytanie.

Cena spotkań indywidualnych (dorośli/młodzież):

50 minut – 180 zł

70 minut – 200 zł (pierwsza sesja)

Cena spotkań dla par:

60 minut – 220 zł

80 minut – 250 zł (pierwsza sesja)

Cena spotkań rodzinnych:

60 minut – 250 zł

80 minut – 330 zł (pierwsza sesja)

Umów konsultację:

Bezpośrednio: +48515807732 lub

+48501866836 lub info@latajacazyrafa.pl