Anna Sudoł

Doktor nauk medycznych Zakładu Psychologii Klinicznej na Wydziale Zdrowie Publiczne Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu; pedagog; certyfikowany konsultant/terapeuta metody Tomatisa; terapeuta TSR, w procesie certyfikacyjnym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR); wykładowca; koordynator badań naukowych.

Uważam, iż indywidualne podejście do Klienta i nawiązanie prawidłowej relacji terapeutycznej są kluczowe w jakościowej i efektywnej pracy. W czasie sesji dostosowuję formy terapii do Klienta, wspomagam go w uruchomieniu jego siły i potencjału. TSR to forma terapii krótkoterminowej, Klient sam decyduje kiedy osiągnął sukces, znalazł rozwiązanie i chce zakończyć cykl spotkań. Celem terapii jest jak najszybsze i jak najbardziej efektywne wypracowanie sposobów poradzenia sobie z trudną sytuacją. 

Pracuję w gabinecie z Klientem indywidualnym, z parami, z rodziną lub z jej częścią. Dodatkowo prowadzę warsztaty psychoedukacyjne, grupy wsparcia, zajęcia indywidualne m.in. dla osób z DDD, DDA (dla Fundacji Idylla i Fundacji La Fontaine w Warszawie). Pracując w Centrum Uwagi Słuchowej metodą Tomatisa w Poznaniu prowadziłam rodzinne procesy terapeutyczne jako główny Konsultant (www.treningsluchowy.pl) od 2009 roku. Mam bardzo duże doświadczenie w pracy z Klientem, w którego rodzinie jest osoba z dysfunkcją typu: ADHD, Autyzm (w tym Zespół Aspergera), opóźniony rozwój mowy, problemy koncentracji i uwagi, problemy edukacyjne, problemy zachowania.

W trakcie studiów doktoranckich kształciłam się w nurcie psychoterapii eklektycznej, łączącej idee i metody głównych podejść teoretycznych. W pracy indywidualnej i z rodziną (para, rodzina) korzystam z terapii TSR (ukończyłam stosowne kursy i szkolenia w tym kierunku). Moja praca jest objęta regularną superwizją.

Zapraszam na sesje TSR osoby dorosłe, nastoletnie, pary I rodziny, które podejrzewają u siebie:

Terminy konsultacji indywidualnych stacjonarnie I on-line:

Poniedziałek  – godziny poranne i popołudniowe

Wtorek – Czwartek – terminy na zapytanie

Cena spotkań indywidualnych (dorośli/młodzież):

50 minut – 180 zł

70 minut – 200 zł (pierwsza sesja)

Cena spotkań dla par:

60 minut – 220 zł

80 minut – 250 zł (pierwsza sesja)

Cena spotkań rodzinnych:

60 minut – 250 zł

80 minut – 330 zł (pierwsza sesja)

Kontakt
ze mną

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zobacz naszą politykę prywatności.

Psychoterapia indywidualna

To spotkanie dwóch osób, klienta z terapeutą.

Po co?

To spotkanie w trakcie którego klient może ujawnić swoje myśli i przeżycia, poruszać krępujące go tematy. Zadaniem terapeuty jest je przyjąć w sposób nieoceniający i wspólnie z klientem przyglądać się wszystkiemu co się pojawia, szukając zrozumienia, odkrywając powtarzające się wzorce postępowania, które mogą być powodem trudności klienta w codziennym życiu, relacjach, pracy.

Czego możesz się spodziewać?

Umawiasz się na konsultację lub konsultacje; jedno, dwa lub trzy pierwsze spotkania służą i Tobie i terapeucie na:

Kiedy?

Newsletter 2023