Marta Stasiełowicz 

Psycholog, kulturoznawca, trenerka warsztatu psychologicznego, trenerka FamilyLab, coach, w procesie certyfikacyjnym w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).

 

Uważam, że stworzenie atmosfery życzliwości, zbudowanie relacji nieoceniającej, pełnej akceptacji, wspomaga Klienta w uruchomieniu jego siły i potencjału.  Na  spotkaniach indywidualnych to Klient jest ekspertem, który posiada wszystkie odpowiedzi na nurtujące go pytania – moją rolą jest zadanie mu właściwych pytań. Pracuję w nurcie TSR – terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (ukończyłam szkolenia I i II stopnia w tym podejściu). Jest to forma terapii krótkoterminowej, skierowana do osób doświadczających trudności psychicznych i odczuwających potrzebę zmiany swojego funkcjonowania. Celem terapii jest jak najszybsze i jak najbardziej efektywne wypracowanie sposobu poradzenia sobie z sytuacją będącą źródłem trudności Klienta.  Ta forma pomocy skupia się w znacznym stopniu na teraźniejszości i przyszłości, nie analizuje przyczyn występujących trudności i nie oferuje głębokiego wglądu w przeszłe doświadczenia.  Pracę rozwojową/terapeutyczną postrzegam jako współpracę z Klientem, polegająca na wspieraniu go w dostrzeganiu własnego potencjału i korzystaniu z zasobów, jakie posiada. W pracy indywidualnej korzystam również z narzędzi coachingowych (ukończyłam Podyplomowe Studium Coachingu oraz kurs Coaching Oparty Na Potrzebach Pernille Plantener). Swoją pracę poddaję regularnej superwizji w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. 

Zapraszam na sesje TSR osoby dorosłe, które:
  • borykają  się z kryzysem, trudnościami emocjonalnymi, rodzinnymi, zawodowymi i potrzebują  wsparcia w odnajdywaniu swojej preferowanej przyszłości i we wdrażaniu zmian,
  • chciałyby poprawić jakość swoich relacji z innymi,  zwiększyć samoświadomość , dowiedzieć się czegoś nowego o sobie,
  • chcą dowiedzieć się jakie mają cele w życiu, dokąd zmierzają, czego pragną,
  • czują, że dużo robią dla innych, a mało dla siebie, żyją w pędzie i nie znajdują przestrzeni na głębszy oddech, chcą pełniej wyrażać siebie i dać sobie prawo do realizowania własnych potrzeb,
  • pragną być wysłuchane bez oceniania, krytyki i narzucania rozwiązań, ze wsparciem w rozpoznaniu swoich zasobów i wykorzystaniem własnego potencjału.
Zapraszam na konsultacje rodzicielskie rodziców, którzy: 
  • chcą zwiększyć swoją świadomość i uważność na dziecko,
  • szukają  swojego stylu rodzicielskiego, borykających się z trudnościami wychowawczymi,
  • potrzebują wsparcia w radzeniu sobie z własną złością bądź trudnymi emocjami dziecka,
  • szukają innej ścieżki wychowawczej od wskazywanej przez poprzednie pokolenia.
  • potrzebują wesprzeć się wiedzą ekspercką – dzielę się wiedzą i wieloletnim doświadczeniem jako trenerki Family-Lab (pracującej w podejściu Jespera Juula) i trenerki licznych warsztatów o tematyce rodzicielskiej, nieustająco pogłębiającej swoje umiejętności w dziedzinie regulacji emocjonalnej, a także jako mamy-praktyka, czerpiącej cenne nauki od trójki swoich dzieci.
Terminy konsultacji indywidualnych stacjonarnie i on-line: 

Wtorek i piątek  – godziny poranne.

Czwartek – od godz. 19:00.

Cena:

50 minut – 140 zł

Umów konsultację;

w wirtualnym kalendarzu TU  (wystarczy kliknąć, wybrać termin i czekać na potwierdzenie)

+48501866836 lub info@latajacazyrafa.pl